מתיחת בטן
טכניקות נפוצות לניתוח שאיבת שומן
נובמבר 30, 2014
ניתוחי חזה
חשיבות המלצה על מומחה ניתוחי חזה
אפריל 16, 2019

הצרת היקפים ללא מאמץ

מתיחת בטן

בזמן שכולנו חולמים לרזות ללא מאמץ, יש מי שמגשים את החלום. השיטות החדשות בתחום הצרת היקפים מאפשרות לכם לצמצם סנטימטרים לא מעטים בהיקף, מכל אזור בגוף ובאופן שאינו פולשני. הבונוס האמיתי: ללא ספורט, ללא ספירת קלוריות ומבלי להזיע.

למי מתאים הטיפול?

אתם מתעמלים, מקפידים על תזונה מאוזנת, שומרים על הבריאות ועדיין… לא יזיק להוריד עוד כמה סנטימטרים בהיקפים. אם גם אתם מרגישים כך, הצרת היקפים היא הטיפול המושלם בשבילכם. הטיפול מתאים לכל אדם בריא, בעל משקל גוף תקין (ממוצע), אשר מעוניין לצמצם את ריכוזי השומן הנקודתיים אשר הצטברו באזורים שונים בגופו. באופן כללי, הצרת היקפים אינה מהווה תחליף לדיאטה, שמירה על תזונה מאוזנת ועיסוק בפעילות גופנית. אדרבא, יש להקפיד על משקל יציב, שתיית מים מרובה ופעילות גופנית על מנת לזרז את חילוף החומרים בגוף ולשמור על תוצאות מיטביות לאורך זמן.

אסתטיקה אינטגרטיבית – המונח שאתם צריכים להכיר

פריצות הדרך האחרונות בעולם האסתטיקה הרפואית הובילו למגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים חדשניים בעולם החיטוב ועיצוב הגוף. ״אסתטיקה אינטגרטיבית״ הוא מונח המתאר פעולה נקודתית לטיפול בבעיה מסוימת. כאשר מטופל מעוניין בהצרת אזור מסוים, למשל באזור הבטן, הוא יקבל טיפול ייחודי להצרה באזור זה. השיטה האינטגרטיבית מאפשרת למטופלים יכולים לשכב לנוח ולתת לטיפול חדשני ומתקדם לעבוד בשבילם.

כיצד מתבצע טיפול הצרת היקפים?

הטיפול מבוסס על גירוי אלקטרוני של השרירים, הגורם למעשה לפעולה יזומה של כיווץ ושחרור. פעולה זו מתבצעת ללא כל מאמץ מצד המטופל וגורמת לשריפת קלוריות וצמצום ההיקף באזור המטופל. מגוון שיטות מתקדמות מעניקות טיפול שאינו פולשני ואינו כואב, ולא ידועות תופעות לוואי למעט אדמומיות קלה בעור באזור המטופל, כאשר לרב היא חולפת לאחר מספר שעות.

הצרת היקפים בטכנולוגיה מתקדמת

המרפאות המובילות בתחום עושות שימוש במגוון טכנולוגיות חדשניות ומוכחות קלינית: גלי רדיו, אינפרה אדום, אולטרה סאונד ולייזר. כל שיטה כוללת סדרה של טיפולים הנקבעת לפי סוג הטכניקה, מצבו של המטופל והאזור בגוף בו מתבצע הטיפול. הטיפול אורך בין חצי שעה לשעה ומהווה בפתרון יעיל, לא פולשני, להצרה של כ-5-8 ס״מ בהיקף אזורים שונים בגוף המאופיינים בהצטברות של שומן: זרועות, בטן, מותניים, ירכיים, ישבן, סנטר ועוד. באמצעות סדרת טיפולים קצרה ואפקטיבית, ניתן לחטב ולעצב את הגוף בצורה בטוחה, להעלים צלוליט, לטשטש סימני מתיחה ולשפר את מרקם העור – ללא כאבים ובתוצאות הנשמרות לאורך זמן.

Comments are closed.