חשיבות המלצה על מומחה ניתוחי חזה

מתיחת בטן
הצרת היקפים ללא מאמץ
מרץ 22, 2017
ניתוח הגדלת חזה
טיפים לאחר ניתוח הגדלת חזה
מאי 28, 2019

חשיבות המלצה על מומחה ניתוחי חזה

ניתוחי חזה

ניתוחי חזה

נשים רבות מחזיקות במשך שנים בחלום על ניתוח חזה. אך גם לאחר שגמלה בליבן ההחלטה לבצע את השינוי – ישנה דרך ארוכה עד שימצאו את הרופא האידיאלי עבורן ויפקידו בידיו את גופן. אז מה צריך לבדוק לפני שהולכים לניתוח פלסטי, וכמה חשובות המלצות על מומחה ניתוחי חזה?

 ניתוחי חזה הם מהניתוחים הפופולריים ביותר בעולם הפלסטיקה, ולא בכדי. יש ביכולתם של ניתוחי חזה לשפר את המראה, התחושה והדימוי העצמי אצל נשים רבות. לפיכך, אין פלא כי ניתוחי חזה נפוצים בכל שכבות הגיל (החל מגיל 17-18) ובכל חתכי האוכלוסייה. אחרי שביררת לעומק אודות הפרוצדורה הרפואית בה את מעוניינת, על היתרונות והחסרונות של התהליך ועל המקומות הטובים ביותר לבצע בהם את הפרוצדורה – אך לפני שתשכבי על שולחן הניתוחים, הגיע הזמן לבחור את הרופא המתאים לך ביותר.

מה חשוב לבדוק כשמדובר בניתוחי חזה?

  • המלצות – בעידן הדיגיטלי של ימינו, נדמה שלד״ר גוגל יש את כל התשובות. אבל למעשה, כשמדובר בניתוחי חזה, אין תחליף להמלצות אישיות וחוות דעת ממטופלים שכבר עברו את התהליך. למעשה, מרבית הנשים המגיעות לבצע ניתוחי חזה אצל רופא כזה או אחר מגיעות דרך המלצות. אומרים שאין טוב ממראה עיניים ואכן, תוצאות טובות מדברות בעד עצמן ושמם של הרופאים הטובים באמת הולך לפניהם. אל תחששי לבדוק המלצות אודות רופאים טרם ניתוחי חזה מכל הסוגים, וכן לבקש לדבר עם מטופלים שעברו תחת ידיו. כך תוכלי לקבל תמונה רחבה יותר אודות הפרוצדורה, התוצאות ויותר מכל – הליווי המקצועי והיחס של הרופא והצוות לאורך הדרך.
  • ניסיון – ככל שלרופא יש יותר ניסיון כך הסיכוי שיעשו טעויות נמוך יותר. חשוב לנסות ולבדוק את ניסיונו של המנתח, כמה שנים למד וכמה שנים עוסק בתחום, כמה ניתוחי חזה עשה וכו׳. על אף שקצת קשה לברר באופן מעמיק על ניסיון הרופא, מוניטין הוא דבר שיכול להעיד על כך.
  • תחום התמחות – יש לוודא כי הרופא הוא אכן מנתח מומחה בכירורגיה פלסטית (אשר למד 7 שנות רפואה ולאחריהן 6 שנות התמחות בפלסטיקה), רצוי שיהיה חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. רב המנתחים תולים בחדריהם את תעודות ההתמחות שלהם (ואם לא – זה בסדר גמור לבקש) ולכן זה משהו שקל לברר. בנוסף, מומלץ להתעניין מהו תחום ההתמחות הספציפי של המנתח – האם זה ניתוחי חזה או בכלל ניתוחי אף או אולי שאיבות שומן? אם הנך מתעניינת בניתוחי חזה, וודאי כי זהו תחום ההתמחות והעיסוק המרכזי של הרופא אותו תבחרי.

Comments are closed.