למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

עיצוב הגוף
מתיחת בטן ללא נקזים
נובמבר 30, 2014
מתיחת בטן לאחר לידות
סימני מתיחה בבטן
נובמבר 30, 2014

למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

מתיחת בטן

 ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח פופולרי מאד, העובדה שמדובר בניתוח פלסטי גורמת לרבים לפנות למרפאות ולקליניקות ולבקש לעבור את הניתוח. הרופא מבצע בדיקות מקדימות מדוקדקות כדי לקבוע האם המועמד מתאים לניתוח או לא.

לפני הכל, חשוב לדעת כי ניתוח מתיחת בטן אינו ניתוח הרזייה והוא אינו מתאים למי שיש לו עודף משקל גבוה ושכבות שומן רבות באיזור הבטן. זהו ניתוח שמטרתו ליצור מראה מתוח של עור הבטן ולהפוך בטן רופפת ומדובללת לבטן חטובה ואסתטית אצל אנשים שאינם סובלים מעודף משקל ובריאותם תקינה לגמרי.

קהל היעד של ניתוחי מתיחת בטן מתאפיין במספר אוכלוסיות שאחת מהן הוא נשים לאחר לידות רבות שרוצות להשיב לעצמן את מראה הבטן החטובה מלפני ההריונות. נשים אלו צריכות להיות בריאות לחלוטין ובדרך כלל הרופא יבחן את מצב הבטן ויפסוק האם ניתן לקיים ניתוח ומאיזה סוג. ישנם מקרים בהם ניתן לבצע מיני-מתיחת בטן אצל נשים שסובלות מדלדול מועט בלבד באיזור הבטן התחתונה – איזור המועד לפורענות לאחר הריונות ולידות.

קהל יעד נוסף של ניתוחי מתיחת בטן הם אנשים שעברו תהליך הרזייה ממושך. מדובר בנשים וגברים שהשילו קילוגרמים רבים ממשקלם ונותרו עם עודפי עור משמעותיים בעקבות ההרזיה. עודפי העור האלו יוסרו בקלות במסגרת ניתוח מתיחת בטן, גם במקרה זה הרופא מבצע בדיקה אינדיבידואלית של כל אדם ונבדקת אופציית סוג הניתוח והאם בריאותו של המועמד תקינה ומשקלו מתאים לביצוע הניתוח.

באופן כללי, ניתוח מתיחת בטן מתאים לאנשים בעלי עודף משקל נמוך או אנשים בריאים לגמרי בעלי עודפי עור, שזקוקים למיצוק של העור הרופף. אם אתם שוקלים לעבור ניתוח ואינכם בטוחים שאתם מתאימים לביצוע הניתוח הזה, חשוב שתתייעצו עם רופא כירורג מומחה. הרופא יבדוק את חלל הבטן, את מצב העור, את הפרופורציות של איזור הבטן ואת הנתונים הפיזיולוגיים שלכם ויאבחן האם אתם מתאימים לניתוח מתיחת בטן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *