מתיחת בטן לאחר דיאטה

מתיחת בטן לאחר לידות
מתיחת בטן לאחר לידות
נובמבר 30, 2014
מתיחת בטן לגברים
מתיחת בטן לגברים
נובמבר 30, 2014

מתיחת בטן לאחר דיאטה

שאיבת שומן

אנשים רבים שעוברים תהליכי הורדה במשקל ומסיימים אותם בהצלחה, מוצאים את עצמם מתאכזבים מאד ממראה הבטן שלהם. העור הרופף יוצר אשליה של בטן שמנה וקשה מאד להשיג את התוצאות החטובות שכל כך חלמו עליהן באמצעות פעילות גופנית ועבודה על שרירי הבטן בחדר הכושר. אם גם אתם עברתם תהליך הורדה במשקל ומוצאים את עצמכם עם עור בטן רופף והרגשה חמוצה בגרון, ישנו פתרון יעיל מאד עבורכם – ניתוח מתיחת בטן לאחר דיאטה הוא אחד הניתוחים הפופולריים כיום.

ניתוח מתיחת בטן לאחר דיאטה הוא הליך שניתן לבצע במסגרת בית החולים בכירורגיה פלסטית. הניתוח הוא בדרך כלל ניתוח בהרדמה חלקית, אך חשוב לדעת שבמקרים מסוימים יחליט הרופא המנתח לאחר הבדיקה המוקדמת לפני מועד הניתוח לבצע הרדמה מלאה, בעיקר במצבים בהם כמות עודפי העור היא מסיבית או ששטח הבטן הוא גדול ויכולים להיות סיבוכים כלשהם.

ניתוח עם תוצאות ארוכות טווח

תהליך הניתוח כולל יצירה של חתך רוחבי, בדרך כלל באיזור המפשעה, הפרדה של העור ושכבת השומן מאיזור השרירים של הבטן, הידוק שרירי הבטן ותפירתם ולאחר מכן הידוק של העור והסרה של העור המיותר. בנוסף, מבצע המנתח התאמה של איזור הטבור כך שימוקם במיקום הנכון לאחר השינוי בעור הבטן ולבסוף מתבצעת תפירה של החתך.

מכירים את התופעה אנשים שלמרות הסירו קילוגרמים רבים ממשקלם ונשארו עם עודפי עור רופפים שהם לא יכולים להתמודד עימם. כיום ניתן לשלב ניתוח של מתיחת בטן עם ניתוח שאיבת שומן אצל רופא כירורג. כאשר שאיבת השומן מתבצעת קודם על ידי יצירת חתכים באיזורים בבטן, החדרת תמיסת סיילין ואדרנלין שמרככת את השומן ולאחר מכן מתבצעת השאיבה באמצעות צינוריות המחוברות למכשיר ואקום. לאחר סיום תהליך זה ניתן לבצע מתיחת בטן.

היתרון של מתיחת בטן לאחר דיאטה הוא התוצאה הסופית. לאחר החלמה של מספר שבועות בלבד, כשהכאבים מתעממים בדרך כלל לאחר שבוע או שבועיים, ניתן להתחיל לראות תוצאות. בדרך כלל התוצאה הסופית – בטן חטובה והדוקה, אבל היא תחזיק מעמד זמן רב ותאפשר לכל מי שעבר את התהליך המסובך והמפותל של הרזייה ואת הניתוח להנות מבטן מעוצבת ומראה חטוב לאורך שנים ארוכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *