מתיחת בטן – לחזור כמה שנים אחורנית

מתיחת בטן
ניתוח משולב – מתיחת בטן והגדלת חזה
נובמבר 30, 2014
מתיחת בטן ושאיבת שומן
ניתוח משולב – מתיחת בטן ושאיבת שומן
נובמבר 30, 2014

מתיחת בטן – לחזור כמה שנים אחורנית

עיצוב הגוף

אי אפשר להתעלם מכך, השנים עוברות ואף אחד מאתנו לא הופך להיות צעיר יותר, חלקנו מתמודדים עם זה בצורה קלילה ועוברים ומתעלמים מזה. ויש את האלו שרוצים לחזור להיות בני גיל צעיר יותר, תודות לקדמה היום גם אפשר לעשות זאת ולא צריך קוסמים. אפשר בעזרת מנתח פלסטי איכותי ומקצועי לטיפולים אסתטיים וקוסמטיים כמו מתיחת בטן או שאיבת שומן ומגוון מוצרי טיפולים שגרתיים למען שיפור התדמית החיצונית כמו בוטוקס ועוד.

דיאטות רבות יכולות להפוך גוף לרזה יותר אך לא ליפה יותר, העובדה בעייתית שתוקפת כמה וכמה בעלי משקל עודף מרזים ונשארים עם שומן עודף שלא מחמיא לגופם. המשקל שנעלם הפך את הגוף רזה יותר אך עם שומן לא מתוח בגוף מה שלרוב משאיר את הביטחון העצמי ירוד ואת האפשרות להוריד זאת טבעית נמוך לחלוטין עד אפסי. על מנת להוריד שומן עודף יש לעבור מתיחת בטן או שאיבת שומן בצורה מקצועית (בלבד!) על ידי רופא מומחה, כירורגי, מנתח פלסטי אשר יודע, מודע ומכיר את כל הסיבוכים האפשריים ואת כל האפשרויות הנכונות ביותר לבצע את הניתוח.

בשל העובדה שמתיחת בטן עוברת בעזרת הרדמה מלאה, יש להישאר להחלמה מלאה בבית החולים בו מתבצע הניתוח לפחות ליום החלמה מלא אחד לפני שחוזרים לפעילות רגילה של הגוף. ישנם מקרים אשר המטופל צריך להיות עם חגורה מיוחדת על מנת לעבור את תהליך ההחלמה בצורה נכונה ומושלמת.

תזונה נכונה לפני / אחרי?

ישנם אנשים שחושבים שטיפול בעזרת מתיחת בטן הינו קסם כלשהו ואפשר להתעורר לאחר הניתוח ולהיות סופרמן נאה. כמובן שזו תוצאה מהנה אבל זה לא יכול להיות ללא ליווי של טיפול איכותי מצד המטופל, החל מההחלמה הבריאה וחסרת תופעות לווי וכמובן בליווי תזונה נכונה של המטופל, לא כל דבר אפשר לאכול ולא כל דבר אפשר לעכל בצורה טובה לאחר שעוברים ניתוח שכזה. שוב, תודות לקדמה הסיכונים פחתים מיום ליום אבל על מנת לעבור א ההחלמה בצורה מושלמת, עדיף תמיד להישמע לקולות המומחים, החל ממנתח פלסטי מומחה לניתוחים שכאלו ועד לתזונאים אשר ממליצים בצורה נכונה על המהלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *