שאיבת שומן

למי מתאים ניתוח שאיבת שומן?

ניתוח שאיבת שומן הפך בשנים האחרונות לניתוח פופולרי מאד בקרב גברים ונשים כאחד. למעשה, לא כל אחד שיש לו שומן באיזור הבטן, הירכיים, המותניים ואיזורים נוספים בגוף כמו ידיים, ברכיים וישבן, יכול לעבור טיפולי שאיבת שומן. פגישה מוקדמת עם הצוות הרפואי של קליניקה לרפואה אסתטית בה מתבצעים ניתוחים אלו, של מרפאות החוץ הכירורגיות בבתי החולים או פגישה עם מנתח שמקבל לקוחות באופן פרטי, תקבע האם אדם מסוים עומד בקריטריונים לביצוע ניתוח שאיבת שומן.

שאיבת שומן הוא ניתוח שמתאים למי שסובל מהצטברות נקודתית של שומן באיזור מסוים בגוף. אנשים שירדו במשקל ונותרה להם שכבת שומן באיזור הבטן התחתונה, נשים שעברו הריונות ולידות ורוצות להיפטר מהשומן העודף, אנשים עד גיל ארבעים שרוצים להיפטר מהבטן הרופפת או מהשומן באיזור הירכיים וכל מי שמרגיש שאינו מצליח להיפטר מהשומן העודף במסגרת דיאטה מוסדרת ופעילות גופנית.

תפקיד הגיל בקביעת ההתאמה לניתוח

חלק בלתי נפרד מתהליך שאיבת השומן ויצירת גוף חטוב יותר היא היכולת של העור שלנו להתמתח ולהתגמש בהתאם לשינויים. אנשים צעירים שעוברים ניתוח שאיבת שומן יכולים להתמודד עם תוצאותיו בצורה טובה יותר שכן העור שלהם עדיין גמיש מספיק. כך למשל, אישה צעירה שעברה מספר הריונות והעור שלה עדיין גמיש, תוכל לסיים את הניתוח עם תוצאה טובה ומראה מוקפד וחטוב יותר. נשים מבוגרות, מעל גיל 40, סובלות לפעמים מעור רופף שאינו חוזר לעצמו לאחר תהליכים דרמטיים ולכן יגיבו פחות טוב לניתוח של שאיבת שומן.

עם זאת, כיום מבצעים מנתחים רבים טיפולי שאיבת שומן גם אצל אנשים מבוגרים מגיל 40, לאחר בחינת מצב העור. באופן כללי, ככל שהאדם צעיר יותר והעור שלו במצב טוב יותר, כך ההחלמה והתוצאה הסופית לאחר הניתוח יהיו קלים וברורים יותר לעין.

האם ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח הרזייה?

אנשים רבים פונים למרפאות ולמנתחים כדי לעבור תהליך שאיבת שומן מתוך המחשבה שתהליך זה ישאיר אותם עם גוף רזה. חשוב לדעת שניתוח שאיבת שומן הוא לא ניתוח הרזייה והוא לא מתאים למי שסובל מעודף משקל גדול. גם אנשים שעברו ניתוח שאיבת שומן צריכים לשמור על אורח חיים בריא שכולל תזונה דלת קלוריות ועשירה בכל אבות המזון ופעילות גופנית קבועה. הניתוח בלבד אינו מבטיח הורדה של קילוגרמים ולמעשה, אנשים שסובלים מעודף משקל וזקוקים לפעולה כלשהי להרזייה, יכולים לסבול מסיבוכים מהותיים בעקבות ניתוח שאיבת שומן.

נובמבר 30, 2014

טכניקות נפוצות לניתוח שאיבת שומן

תהליך של ניתוח שאיבת שומן נראה בעין לא מקצועית כתהליך אחיד לכל המטופלים. לכאורה מדובר בהכנסה של צינור כלשהו אל חלל הגוף ופירוק של תאי השומן. […]
נובמבר 30, 2014

ההבדל בין שאיבת שומן למתיחת בטן

אנשים רבים שפונים לקבלת ייעוץ לגבי ניתוחים אסתטיים הקשורים לבטן, אינם מבינים שיש הבדל מהותי בין ניתוח שאיבת שומן לבית מתיחת בטן שמתבצעת במסגרת כירורגית. אנחנו […]
נובמבר 30, 2014

ניתוח משולב – מתיחת בטן ושאיבת שומן

בזמנים בהם ישנה חשיבות למראה יותר מתמיד ובכל ראיון עבודה, דייט ראשון או מפגש מחודש אנחנו נבחנים לא רק לפי האופי או האינטיליגנציה שלנו אלא גם […]
Exit mobile version